ENGLISH TÜRKÇE 05447780778

Türkiye Vagon Sanayii 40 Kişilik Eleman istihdamı

Paylaş :

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü 40 Kadrolu İşçi Alım ilanı 12 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular İş Kur Üzerinden 26 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak Adaylar Lise ve Önlisans Mezun olmaları gerekmektedir.

Türkiye Vagon A.Ş Genel Müdürlüğü İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre bir çok konuda olmak üzere istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar hangi il ve hangi alıma başvuru yapacak ise iş kur şubelerinden ve iş kur internet adresinden bulabilirler. Başvurular için Son gün 26 Ağustos olarak belirtildi.


Türkiye Vagon Sanayi A.Ş 29 kişi kadrolu işçi alımı için şartlar: Lise ve dengi okulu başvuracağı ilana bir çok bölüm bulunmaktadır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden 60 puanı bulunan aday olması gerekmektedir.

11 kişi işçi için Meslek Yüksek Okulu ilgili bölümleri mezunları olması ve Kamu personeli seçme sınavı KPSS P93 puanından 60 puanı olması gerek.

Başvuracaklar İş Kurumu il müdürlüklerine giderek veya İş Kur İnternet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır. İş kur İlan yayınladığı zaman ilan numaralarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Başvuracak adaylar için iş kur ilana çıkacak olup sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının (3) üç katı olacak şekilde yayınlanacak listede yer alan kişilerin isim, iletişim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumları ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşlar tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Tüvasaş ilanı ile ilgili klavuza ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: http://m.isilanlarikariyer.com

Eskişehir Web Tasarım